Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egyik családtagom bipoláris...

Egyik családtagom bipoláris zavarban szenved, 2-3 éve áll javulás megállt egy ponton. Szed depakint,olanzapint rivotrilt es este gerodormot. Néha alkoholt is fogyaszt . Mi a teendő ha nem javul az állapot és (munka) miatt nem megoldott a felügyelet?

Figyelt kérdés

2021. nov. 21. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Intézet.
2021. nov. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Családsegítőhöz fordulnék.
2021. nov. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pest megyében, illetve bárhol az országban van olyan intézet amely azért mondható színvonalasnak vagy akár profinak is?
2021. nov. 21. 14:51
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A bipoláris zavar nagyon jól szinten tartható ha megtalálták a megfelelő gyógyszert a beteg és a pszichiáter. Ezek jó gyógyszerek. Depakine helyett a Lamolepet nem próbálta?
2021. nov. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jelenleg 2. Hete lettek ezek beállítva
2021. nov. 21. 20:08
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Nekem volt egy bipolaris bnom. Tok kattos volt de nagyonjo csaj es neha joarc is. O nem szedett gyogyszert csak fuvezett ra. Egy ido utan mar nembirtam a hulyesegeit.. egyik nap keresett meg imad, aztan eltunt 2 hetre h hagyjam beken nem vagyok szinpatikus 😳 aztan hivott es bocsanatot kert. Akkor akar 2 napig is elvoltunk. Vegul kidobott kitudja miert 🤔 Ez nem kapcsolodik ide de gondoltam megosztom 😀
2021. nov. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az nagyon kevés idő. Minimum 1 hónap mire kifejti a hatását. Rendszeres használat mellett.
2021. nov. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!