Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van rá esély,hogy ne kapjam el?

Van rá esély,hogy ne kapjam el?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A helyzet az ,hogy nagybátyámék elkapták a hányás hasmenéses vírust,és tegnap este ide hozzaták anyámmal a gyerekeiket hozzánk... Az idősebbik gyerekeken is kijött a vírus nálunk éjjel,reggel vitte haza anyám. Mivel levelező tagozatos vagyok egyetemen és hétvégén konzultációm lenne így most tiszta ideg vagyok és rettegek mivan ha én is elkaptam tőlük és nem mehetek suliba ,és emiatt bukom a tárgyaimat :( Van arra esély ,hogy én megúsztam és nem kap el? Vagy van esetleg valami megelőzési mód erre?

2021. nov. 22. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Esély mindig van, nem kap el mindenki mindent. Kérdés, mennyire fogdostak össze nálad dolgokat, mostatok, fertőtlenítettetek-e kezet, míg nálatok voltak.
2021. nov. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen,mindent fertőtlenítettünk utánuk! Én is napi többször mostam kezet ,fertőtlenítettem is többször a kezem fertőtlenítő géllel,illetve probáltam minél kevesebbet egy légtérbe lenni velük.
2021. nov. 22. 17:17
 3/5 anonim válasza:
0%
Végül elkaptad?
2021. nov. 28. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerencsére nem!🙏
2021. nov. 28. 08:54
 5/5 anonim válasza:
34%
na, ennek örülök :)
2021. nov. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!