Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Anyajegy probléma mi lehet ez?

Anyajegy probléma mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Van egy világos színű anyajegy a szám felett ,ah orrom alatt közvetlen.

Reggel arra ébredtem hogy mindha csípő érzés lenne és fáj ha hozzá érek..

Megneztem és látom hogy az anyajegy körül úgy mond hólyagok vannak (én annak látom) Tegnap még semmi nem volt.

Na most nagyon megijedtem ,delutan van doki de nagyon félek .


2021. nov. 24. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem kell felni, lehet h csak megdorzsolodott a borod, de barmi is van, a doki fog tudni segiteni, ugyes vagy,hogy egybol mesz es nem varsz vele!

Irj majd , hogy mi volt!

2021. nov. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Annyi hogy szokott lenni a számon herpesz ..de ez közvetlen az anyajegyemnel van .

Mindenképp írok,csak.nagyon félek.😒

2021. nov. 24. 11:07
 3/5 anonim ***** válasza:
hólyagok jelenléte szinte biztos herpeszre utal. Hogy van-e a közelben anyajegy, az mindegy, lényegtelen.
2021. nov. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Voltam haziorvosnál,mert borgyogyaszhoz nálunk kell beutalo,de megnézte és azt mondta ez herpesz lesz biztos nem bőrrák pl.

Hat bízok benne

2021. nov. 24. 17:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Orulok, mert a herpesz jon es megy, kezeld, egyel sok vitamint es pihenj eleget h hamarabb elmuljon.
2021. nov. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!