Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Éjjel 3 óta tartó görcsök,...

Éjjel 3 óta tartó görcsök, kb. 30 hasmenés, sokszor már csak véres nyák az erőlködéstől, ízületi fájdalom, derékfájás, orrfolyás, torokkaparás, kicsi hőemelkedés, érdemes tesztet csináltatnom?

Figyelt kérdés
2021. nov. 25. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Inkább érdemes felhívni az ügyeletes orvost.
2021. nov. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Ez bizony valami vírusfertőzésre utal, a véres nyák nem az erőlködéstől van, hanem a bél nyálkahártya tönkrement (feltehetően a vírustól). Érdekes módon ilyen derékfájásos, izületi fájásos, enyhe hőemelkedéses tünet nálam is volt az elmúlt hetekben, szerencsére viszonylag gyorsan lezajlott, kivéve a térdfájást, az most is megvan.
2021. nov. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerintem is vírus. Azért gondolom, hogy az erőlködés is közrejátszik, mert elég későn kezdett el a vér is jelentkezni. Most 2-3 órája már "nyugi van", remélem így is marad. Az ügyeletes orvos nem hiszem, hogy sokat tudna rajtam távgyógyítani, Smecta port iszom és Protexin Balance-ot szedek, illetve sokat iszom.
2021. nov. 25. 19:04
 4/7 anonim ***** válasza:
Mikor múlt el?
2022. jan. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utána már nem volt semmi, ahogy az utolsó hozzászólásban írtam. Csináltam amúgy másnap nyáltesztet is, de negatív lett.
2022. jan. 14. 00:13
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ugyanez történt most velem és iszonyúan be vagyok parázva, csörgetem is a háziorvosom ezerrel.

Nekem ez a 4.napja, maga a hasmenés az javult, 1-2x megyek egy nap, de a vér rohadtul megijesztett, nekem is ilyen véres nyálka volt benne.

Neked mitől volt ez, vírustól?

febr. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem derült ki, de szerintem biztosan attól. Egy kivizsgálás azért biztosan nem fog ártani, jobbulást neked.
febr. 23. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!