Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez még mindig a covid miatt van?

Ez még mindig a covid miatt van?

Figyelt kérdés
Pont ma járt le a 10 nap karanténba,már most jól is voltam,enyhe köhögésen és rekedtséget leszámítva, erre ma reggel hány ingerem lett amire vettem be gyógyszert, hogy ne hányjak, délután megint hányinger,de most hánytam is,most este megint hányinger amire vettem be gyógyszert megint csak.Félek az éjszakától,nem akarok a budi előtt ácsorogni, mit tegyek hogy ne legyen gond?És ez még lehet a covid?Terhes tuti nem vagyok.

2021. nov. 26. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
56%

Lehet, de nem valószínű.

Mivel most nem érintkeztél idegenekkel, nem valószínű, hogy vírust kaptál volna. Romlott ételt nem ehettél?

2021. nov. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,tegnap Bolognait ettem,1 joghurtot,meg este is Bolognai.Mindenki evett Bolognait.Ma reggel semmit aztán ebédre a tegnapi bolognai,de a többiek is azt ették,aztán most este egy fél pirítóst,tudtam letuszkolni.
2021. nov. 26. 20:02
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
Akkor lehet, hogy mégis covid. Így ne menj dolgozni.
2021. nov. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%
A bolognait hagyd, ha hányingered van. Egyél rizslevest piritóssal esetleg banánnal. Hátha az nem jön vissza :)
2021. nov. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
31%
Csináltass egy gyorstesztet, mert erősen esélyes, hogy covidos vagy.
2021. nov. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!