Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Torokfájás COVID után?

Tim. kérdése:

Torokfájás COVID után?

Figyelt kérdés

Akik átestek már a koronavírus-on volt akinek megmaradt a torokfájás?

2 hete gyógyultan meg, negatív tesztem is volt. 2-3 napig semmi bajom nem volt gyógyulás után, aztán jött egy nagyon erős torokfájás. Első pár napban fájdalomcsillapítóztam, aztán mebucaint szopogattam. És már egészet hozza szoktam a folyamatos fájdalomhoz.

Alapvetően egy torokfájással nem szoktam az orvoshoz rohanni, kikúrálom magamnak, de most számolok utána hogy lassan 2 hete van egy folyamatos torokfájásom.

Szóval volt valaki akinek megmaradt a torokfájás hosszabb időre?



2021. nov. 27. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem a betegségem eleve egy nagyon erős torokfájással indult. Sose volt még olyan erős torokfájások, mint akkor.


Nekem ez a része elmúlt. A fulladás maradt meg és azóta is tart (6 hónapja voltam beteg).

2021. nov. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem bakteriális felülfertőződés is lehet ha ennyire nem múlik. Lehet hogy jó lenne dokinak látnia bár nem is tudom hogy hogy lehet most személyesen elmenni dokihoz. Időpontra gondolom.
2021. nov. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!