Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek mivel oltsam be...

Szerintetek mivel oltsam be magam? Többi lent

Figyelt kérdés
Nem tudom melyik vakcinát válasszam egyiket se szeretném fel venni de előbb utóbb kötelező lesz. Sinopharm vagy Jhonson? Vagy esetleg más? A sinopharmról jókat hallottam hogy nem lesz mellékhatás és semmi komoly. Félek mivel fogamzásgátlót szedek nehogy máshogy reagáljon a szerveztem. Valamint meddő sem szeretnék lenni. 20L

2021. dec. 1. 06:43
A kérdező szavazást indított:
#shinopharm
#jhonson
#pfizer
#astrazeneca
#moderna
21 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Te semmivel, bízd az orvosra.
2021. dec. 1. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Moderna vagy Pfizer/Biontech
2021. dec. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem semmivel, de ez csak az én tanácsom. Tudok ezt-azt a témáról, de a döntés a tiéd.
2021. dec. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Pfizer jó lesz, fiatalok azt kapják, és igen fontos az oltás nagyon.
2021. dec. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Semmivel.
2021. dec. 3. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Senior Séf ***** válasza:
70%
Leginkább semmivel. De ha mégis mindenképp ez a terved,akkor ne Sinopharmmal, mert az külföldre utazás esetén mit sem ér. Hiába ágált mellette dicső vezérünk, sehol sem ismerik el.
2021. dec. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
44%
Sinopharmot ajánlom, ha arra hajlasz,hogy beoltsd magadat. Hatékony az tuti, és a sinopharmnál van a legkevesebb mellékhatás. 2x azt kaptam, megsem kottyant nekem. De tényleg. Max annyi volt,hogy fájt a karom az meg melyik oltás után nem fáj. 6-osra nem kell hallgatni, ezzel az oltással voltam már Ausztriában, Németországban,Svájcban, Szerbiában, Észak Macedóniában és Görögországban. Tudod mi az érdekes? Ha kérték, elfogadták.
2021. dec. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!