Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez milyen bőrbetegség vagy...

Ez milyen bőrbetegség vagy egyéb betegség lehet?

Figyelt kérdés

Ha valaki undorodik a bőrbetegségek látványától, akkor az ne nézze meg őket:


1. [link]

2. [link]


A fotók nagyon rossz minőségűek, de sajnos a telefonom szervízben van és a jelenlegivel csak ilyeneket tudtam csinálni.


A képen édesanyám lábai vannak, aki 65 éves és ízületi gyulladással járó pikkelysömör alapbetegsége van.


A lábán soha nem volt pikkelysömör, mindig csak az alkarján volt és szerintünk ez nem az. Tudjuk milyen a psoriasis és ez nem az, legalábbis szerintünk.


Ezek a mély „lyukak” a lábán már körülbelül két hónapja jelen vannak. Vannak amik elmúlnak, de mindig keletkeznek újak. Fájnak neki ezek a sebek és van, hogy véreznek is. Viszketni nem viszketnek és combtőtől bokáig vannak jelen.


Szedett gyógyszer(ek): Medrol (korábban Arava is).


Mindenképp megyünk majd vizsgálatokra, de gondoltam egy kérdést megér, hátha találkozott már valaki ilyesmivel.


Esetleg ki milyen magánrendelésre menne ezekkel a panaszokkal? Bőrgyógyászat első körben?



2021. dec. 4. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyilvánvalóan első körben orvos. Akár egy háziorvos is...de egy bőrgyógyász a tuti.


Igazából fogalmam sincs, de nem néz ki túl jól. Ennek köze nincs semmi allergiás betegséghez, psoriasishoz, ez valami sokkal komolyabb dolog.


Sajnálom, jobbulást!

2021. dec. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Rakd fel máshova a képet. Pl [link]

Én ezért nem fogok egy alkalmazást letölteni.

A leírás alapján fekélyre tippelnék, de kép nélkül nehéz.

2021. dec. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2es,én meg tudtam nézni, egyes vagyok. Hasonlít fekélyre, de szerintem nem az. Nedvedzik és büdös? Vagy csak vérzik? Ha előbbi, akkor lehet fekély.
2021. dec. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még akár gyógyszer mellékhatás is lehet (Medrol).
2021. dec. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!