Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Akinek felnött koraban vettek...

Akinek felnött koraban vettek ki a mandulajat,mik a tapasztalatok? Mi az oka a gyakori mandula gyulladasnak?

Figyelt kérdés

Eleg gyakran begyullad a mandulam, nyelesi nehezsegre ebredek. Most 1 honapon belül 2x is elöjött. Az elsö alkalommal tüszös mandulagyulladasom volt, amire antibiotikumot is szedtem. Most nem rohadok orvoshoz, szopogatos tablettaval, es veny nelkül kaphato gyogyszerrel csillapitom.

Gyakran mandulakö is elöfordul.

Tudom mi a mandula szerepe a szervezetben, hogy megakadalyozza a fertözesek/virusok tovabb jutasat a szervezetben, viszont evi több mint 5 alkalommal be van gyulladva.

Akinek felnött koraban vettek ki, hany eves volt? Milyen mellekhatasokra panszkodott? Megeri kivetetni, vagy inkabb elviselni a gyakori fajdalmat?



2021. dec. 8. 13:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöm egyszer kapott egy széles spektrumú antibiotikum kúrát, és attól elmúlt a gyakori mandulagyulladása.

Gyerekként és fiatalon nekem is sokszor volt, szóba is jött, hogy kivegyék, aztán így 30 felett már amúgyis nagyon ritkán gyullad be.

2021. dec. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
56%
Táplalkozási gond , súlyos nyomelemek vitaminok hiánya és nyomás stressz is okozza . Szerves dolgok kellenek ami természetes nyers formàban potlando . Antibiotikum méreg . A szervet ha kivennek más gyulladna be ...
2021. dec. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!