Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyi volt a valaha mért...

Mennyi volt a valaha mért legalacsonyabb pulzusotok , milyen tünet volt mellette ?

Figyelt kérdés
Nem sportolóké érdekelne , arról van szó , szeretném tudni hogy amiket nem túl megbízható eszközökkel mértem reális e , nekem nem voltak tüneteim , ezek 35 alatti értékek voltak.

2021. dec. 14. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Alvás közben rendszeresen 40.
2021. dec. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Metionin ***** válasza:
Nekem a nyugalmi 40-42 de baleset után a kórházban 34-et mértek. Én semmi különöset nem éreztem bár sportolok.
2021. dec. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekm levéve töltés közben a karórám 75-s pulzust mér és magas stresszt (ez utóbbit ötletem sincs hogyan számolja). Nem kell túl komolyan venni.


Az előzőnek a "minimum mért" pulzusa nulla volt, kiírta, hogy nincs pulzusom és még mindig élek.


Ez jobban mér, mert sport karóra, 60 körül van a minimum.


De múltkor pl. GPS-sel mért távolság/időt és megdöntöttem az 5k világrekordját valami 35 km/h-val.


Amíg jól vagy, addig ne aggódj a mért pulzus miatt.

2021. dec. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!