Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet vakbél gyulladásom?

Lehet vakbél gyulladásom?

Figyelt kérdés
1 hónappal ezelőtt eleinte csak kicsit de fájt a hasam jobb alul, aztán másnak elmentem a háziorvoshoz és beküldött ultrahangra ahol azt mondták, hogy szerintük korházba kéne továbbmennem. elmentem korházba vakbél gyülladás gyanújával, de végül antibiotikumos kezelést kaptam és elmúltak a tüneteim. Tegnap voltam kontrol ultrahangon és egy héttel ezelőtt vérvételen és semmi bajom nem volt. De már tegnap este ugyan úgy elkezdett fájni mint azelőtt amikor kórházba mentem, lehetséges hogy reggel még ultrahangon semmit se láttak de estére már begyulladt a vakbelem?

2021. dec. 16. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
egy vakbél gyulladás nem tart 1 hónapig, de szerintem jobb félni mint megijedni. lázad van?megy a hasad?
2021. dec. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__betegsegek__1145328..


Gondolom, véletlenül sem arról jutott eszedbe, hogy az egyik válaszoló egy hónap után érdeklődött irántad. Biztos már épp gépelted a kérdést...


Továbbra is azt mondom, hogy gyakori helyett a háziorvos érdemlegesebb választ tud adni az egészségügyi kérdésekre.

2021. dec. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lehet hogy hülyének nézne a háziorvos után, hogy 1 nappal alőtte voltam ultrahangos vizsgálaton én semmit gondot nem láttak a hasamba, egyébként nem én írtam ki a belinkelt kérdést, akár hiszed akár nem. A másik meg, hogy karácsony előtt egy héttel gondolom semmit se fognak velem kezdeni.
2021. dec. 16. 15:27
 4/4 anonim ***** válasza:

"Gondolom, véletlenül sem arról jutott eszedbe, hogy az egyik válaszoló egy hónap után érdeklődött irántad. Biztos már épp gépelted a kérdést..."


Nem tudom neked mi bajod van,de én vagyok a linkelt kérdés feltevője

2021. dec. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!