Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet még más covid tünet?

Lehet még más covid tünet?

Figyelt kérdés
Hétfő óta vagyok covidos. Eddig nátha tünetekkel megúsztam. Szerintetek számíthatok még más tünetre ezután? 3 oltásom van.

2021. dec. 17. 06:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Igazoltan COVID-os vagy? Volt PCR teszt, amit pozitív eredményt mutatott?


Hatósági karanténban vagy? Háziorvosod tud róla?

2021. dec. 17. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pozitív lett a tesztem és tud róla a háziorvos.
2021. dec. 17. 06:54
 3/7 anonim ***** válasza:

Koronavírus telefonszám vonalak még élnek ugyanúgy, mint tavaly.


06-80-277-455, 06-80-277-456. (Nem változtatták meg a számjegyeket.)


Mindkét zöld számon tájékoztatnak a lehetséges tünetekről. Csak a megfelelő számú gombot kell megnyomni, mikor a gépi (női) hang beszél.


Én még nem voltam igazoltan COVID-os, ezért bővebbet nem tudok mondani. Nekem is megvan a 3 felvett oltásom.

2021. dec. 17. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

Covidnál nme lehe biztosat mondani, de akkor valószínűleg megúszod enyhe tünetekkel.


#1 Mit kéred számon szerencsétlen kérdezőt? Te ugye oltva vagy? Ugye voltál prosztata/nőgyógyászati szűrésen? Ugye voltál bőrgyógyásznál anyajegyeidet megnézetni? Fogászati szűrés ugye nem maradt el idén? Vérképed rendben van, vagy csak simán hátra dőltél a fotelben?

(Igaz, milyen idegesítő ez?)

2021. dec. 17. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi is oltva voltunk, és most kaptuk el 1 hónapja, két oltás után szimpla nátha volt és teljes szag ízvesztés. A nátha az erősebbik fajta, szóval napi 200 pzs.
2021. dec. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37%
3 oltás szövödményei miatt jobban aggódnék.
2021. dec. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem bő 1hétig csak ez volt
2021. dec. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!