Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Alvászavar: több műszakos...

Alvászavar: több műszakos munkarend után mennyi idő múlva állt helyre?

Figyelt kérdés
Ha sokáig éjjel kellett dolgozni vagy váltott műszak volt, azután pedig lehetőség volt a megszokott normál éjszakai alvásra visszaállni, mennyi idő volt amíg nem volt felébredés a korábbi éjszakai munkavégzés miatt? Hetek is elteltek vagy még több idő?

2022. jan. 6. 09:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ez egyénenként változó. Van, akinek pár nap, van akinek soha. És a kettő között végtelen átmenet lehetséges.
2022. jan. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem napok kellettek, ezért nem is vállalok olyan munkát ahol váltott műszak van.
2022. jan. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akinek soha sem akar visszaállni, az mit tud tenni?
2022. jan. 6. 10:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Soha. Már rég be kellett volna tiltani a 3*8 órát, helyette 12 nappal, meg másnap éjjel megint 12, aztán 2 nap szünet.
2022. jan. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Senior Séf ***** válasza:
100%
Beletörődni lehet, megszokni nem. Évmilliók atavisztikus beidegződésén nem lehet büntetlenül változtatni. A cirkadián ritmus felborítása hatalmas vétek a saját testünk ellen, amiért egyszer majd könyörtelenül benyújtja a számlát. Én is csináltam 10 évig, és még baromira élveztem is, de hidd el, nincs az a pénz, amiért megérné.
2022. jan. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Vissza tudtál állni és éjszakánként nem ébredsz fel?
2022. jan. 9. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!