Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez Aranyér volt?

Ez Aranyér volt?

Figyelt kérdés
Kijött vérzett belső aranyér volt gondolom ... fájt néha meg többször vérzett pár napig. Háziorvos azt mondta szerinte aranyér ,és ha nem múlik el pár nap múlva a vérzés mennyek be a sebészetre megnézetni miaz. A vérzés elmúlt. Fájdalom elmúlt, igy már akkor nemkell sebészet ugye?

2022. jan. 7. 20:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
De kell.
2022. jan. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És minek kellene
2022. jan. 9. 21:06
 3/12 anonim ***** válasza:
🤦 szerinted?
2022. jan. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nemtudom.
2022. jan. 9. 22:30
 5/12 anonim ***** válasza:
Mert a probléma az vossza fog térni még ha időre enyhülnek is a tünetek. Én is azt hittem par napja, hogy meggyógyultam a gyógyszertől aztán megint kezdődött minden előröl. Már egy éve játszom ezt más betegséggel.
2022. jan. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"És minek kellene"


Azért mert az aranyér nem gyógyul meg magától sohasem!!

Majd ha legközelebb is vérzik és belekened a vérző sebbe a saját szarodat és kapsz egy vérmérgezést akkor lehet, hogy a következő kérdésedre már nem a gyíkos válaszolók, hanem személyesen Szent Péter fog válaszolni.

2022. jan. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Aranyér megtud gyógyúlni magától is szerintem. Többször volt külső aranyerem es elmúlt magától.
2022. jan. 10. 23:32
 8/12 anonim ***** válasza:

" Többször volt külső aranyerem es elmúlt magától"


Az, hogy többször is kiújult pont azt bizonyítja, hogy nem gyógyult meg magától!!

Hajlamod van rá, valószínűleg jó néhány van belül is.

Amúgy ha ekkora tudós vagy akkor miért itt érdeklődsz a tudatlanoktól?!

2022. jan. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kiváncsi vagyok más véleményére is.
2022. jan. 11. 23:41
 10/12 anonim ***** válasza:
Hidd el menj be, tapasztalatból beszélek.
2022. jan. 12. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!