Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Covid után nem múló köhögés?

Covid után nem múló köhögés?

Figyelt kérdés

Szoasztok,


Szilveszter előtt lettem pozitív covidra, megfázásos tünetekkel. Volt itthon tesztem, csak azért csináltam mert biztosra akartam menni, hogy nem covid mielőtt elmegyek buliba. Pozitív lett, de nem gondoltam volna mert csak torokfájás, köhögés pár napig. Rá pár napra már negatív voltam, viszont a köhögés megmaradt, és lassan nem tudok aludni tőle.. Semmi más nem maradt, csak a köhögés, de az nagyon.. Oxigén szaturációm jó (99-98), vérnyomásom magasabb. Mi a fene lehet ez? Dokihoz még nem tudok menni..


2 Pfizer



2022. jan. 9. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan ez volt ....de en kamillas gozolgest csinaltam es elmult az egesz parnap alatt
2022. jan. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én velem is ugyanez volt. Két hétig tartó folyamatos köhögés, utána még 3 hónapon keresztül visszatérő köhögés.


Tenni nagyon semmit nem tudsz ellene, max könnyíteni magadon. Estére ajánlom a Lordestine-t, azt ha beveszed éjjel nem fogsz köhögni, bár nap közben is beveheted ha csak száraz köhögésed van. Ha úgy érzed valamit fel kell köhögnöd akkor ACC 200 nappal és este Lordestine.


Ezen kívül bő folyadékfogyasztás (lehetőleg forró tea legyen, de a Coldrex italpor is segít), illetve napi 1000MG C vitamin és két naponta 4000Ne D vitamin.

2022. jan. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)


Jelenleg kipróbáltam a kamillás inhalálást, és a “Lándzsás útifű” nevű szirupot. A vitaminok eddig is mentek, de ez a köhögés már az idegeimre megy..

2022. jan. 9. 14:16
 4/4 anonim ***** válasza:

Lándzsás útifű jó, kamillás gőzölés is.


Én egyébként az Izlandi zuzmó szirupot tudom neked tapasztalatból ajánlani + a Salvus vízzel inhalálást (Porlasztó készülékkel)

2022. febr. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!