Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehez székrekedés?

Ez lehez székrekedés?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy egy ideje már észrevettem, hogy wc-zés után sokszor megmarad egy kicsit a teltségérzetem (olyan, mintha lenne még bent valami, amit sehogy se tudok kinyomni), viszont közben meg nagyrészt teljesen szilárd székletem van. Néha még fájt/fáj is a hasam tőle, ezért elmentünk dokihoz, aki vett vért és átvilágított ultrahanggal + megnézte h van e külső aranyerem, és mindent rendben talált. Tehát a kérdésem az lenne, hogy lehet e ez pszichés eredetű, vagy esetleg az orvos tévedhetett. Egyébként 16 éves vagyok.

2022. jan. 11. 01:07
 1/1 A kérdező kommentje:
Plussz még annyi, hogy ha erősen törlöm a seggem, akkor kis vér csíkokat veszek észre a wc papíron, plussz még fáj is a segglyukam
2022. jan. 11. 01:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!