Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aggódom a nagymamám miatt, ez...

Aggódom a nagymamám miatt, ez rosszindulatú folyamat?

Figyelt kérdés

Több mint 10 éve találtak egy foltot a tüdején azóta evente röntgenezik.

Most először nőtt az elváltozás ezért mintát vettek belőle.

Ha több mint 10 évig ott volt és nem csinált gondot akkor is lehet rák? :(

Nyilván az orvos majd megmondja csak még 1 hét az eredményig és ezen pörög az agyam.


2022. jan. 11. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha az rák lenne, a nagyi 10 éve már nem lenne.
2022. jan. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
látatlanba nehéz mit mondani, de a rákra nem jellemző, hogy 10 évig ott van és nem ad áttétet és nem nő, pláne nem egy tüdőrák
2022. jan. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Persze tudom, hogy így ez kitalálhatatlan.

Csak én is annyira azt gondolom, hogy nem jellemző a rákra de közben meg aggódom is, kíváncsi voltam más is így gondolja e :)

2022. jan. 12. 06:45
 4/5 A kérdező kommentje:

Ha esetleg még valaki erre járna.. sajnos rosszindulatú tumor :( Azt hiszem endokrin tumor.

Annyira nem értem hisz tényleg legaláb 10 éve ott van neki :(


Volt két hónap mire meglett a szövettan amúgy akkor is úgy kellett könyörögni érte hogy adják már ki au eredményt. Kire kiadták most kezdheti elölről az összes vizsgálatot, CT, MR... aztan valszeg kemó.

2022. ápr. 18. 20:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Felesleges ha nem műthető. Megkínozza magát mielőtt meghal. Többszörös személyes tapasztalat.
2022. ápr. 19. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!