Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi értelme van beoltani a...

Mi értelme van beoltani a fiatalokat, ha rájuk nézve nem veszélyes a vírus és oltással is ugyan úgy továbbfertőzhetnek?

Figyelt kérdés

A továbbfertőzés ellen a leghatásosabb módszer nem az oltás, hanem a maszkhasználat. Miért nem az idősekre próbálnak fókuszálni? Ha minden idős be lenne oltva és mindegyikük megkapná az ismétlő oltást, akkor szinte nem is lenne olyan aki meghalna. A maszkhasználat is csak azért van, hogy ne fertőzzünk az olyan idősek miat, akik nem oltatják be mgaukat. Azt is fontos megemlíteni, hogy az idős korosztályban a legmagasabb az oltásellenesek és a vírustagadók száma.

A betegséggel rendelkező fiatalabbakat most ne számítsuk ide, az elenyésző. Idős korosztály alatz az 50 év felettieket értem. Magyarországon ha jól tudom még nem halt meg 44 év alatti olyan személy, aki be volt oltva. Még 40 felett megértem az oltás fontosságát, de 40 alat teljesen felesleges szerintem.



2022. jan. 14. 14:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
48%
Ki mondta, hogy a fiatalokra nem veszélyes? 40 alatt nem haltak meg szerinted?
2022. jan. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
2022. jan. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
#1 De, vannak akik meghaltak. De az nagyon kevés a 40 felettiekhez képest.
2022. jan. 14. 15:04
 4/17 anonim ***** válasza:
53%
Képzel el, a most élő emberek közül milliók sohasem halnak meg!
2022. jan. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
59%
Kell a zsé a fájzernek.
2022. jan. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
28%
Hogy nem ugyanúgy fertőzhetnek tovább.
2022. jan. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
33%

Ha egyszer az üzlet beindul

A sájzer nem xarozik

2022. jan. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
34%
Mert nagyon veszélyes a vírus! Nagyon fontos mind a négy oltás! Dr Orbán Viktor is megmondta! Ha tünetmentesen folyik le a fertőzés még akkor is tartani kell a poszt- és long-Covid szindrómáktól!
2022. jan. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
50%
Látom te is belehülyültél már a politikába..
2022. jan. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Engem csak az b*sz fel, hogy egy normális kérdés kiírása után nem jön bármilyen értelmes válasz, csak az ostoba vírustagadók lepik el az egész kommentszekciót.
2022. jan. 14. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!