Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Akinél száraz köhögés volt a...

Akinél száraz köhögés volt a covid tünet, lett komolyabb baja ?

Figyelt kérdés
Elkaptam a covidot, szaraz kohogesem van, otthon vagyok magam a 3,5 honapos babammal. Mit szedhetek?
2022. jan. 15. 13:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Vitamint. Egyél sok gyümölcsöt stb.

Ezt nem láttad, de én 2-3 napig lehúztam egy felest is.:D

2022. jan. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nelem volt ebből 3-4 nap után görcsös köhögés, asztma szerű légszomj és minden lélegzet fájt. Teljes tejfölköd volt az agyamon, azt se tudtam hol vagyok.


Nagyon sokat ittam, főként mézes citromos kamilla-levendula teát, szedtem a ibuprofent, vasat, miltivitamint, c vitamint és sok levest is ettem.


Eléggé para volt, volt pár olyan óra, amikor elgondolkoztam rajta, hogy hú basszus, amikor valaki belehal ebbe, az kb ez az érzés.

Aztán hálistennek jobban lettem, de elég rázós volt.


Remélem neked jobb lesz.

2022. jan. 16. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
És meddig voltál beteg?
2022. jan. 16. 09:42
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem remegésem van, de nincs lázam. Ez lehet az? Most 5 napja tart, nem merek aludni, mert akkor támad jobban.
2022. jan. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

09:42



Úgy összvissz 14-15 napot?

2022. jan. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
4 es, simán lehet. Igyál sok folyadekot tea vitaminok. Én meg az eletben nem szedtem ennyi vitamint mint most 😂 tesztre nem mész?
2022. jan. 16. 14:56
 7/12 anonim ***** válasza:
Elég drága a teszt. Háziorvos nem tesztel le ingyen? Ilyen sz@r világban nem akarok dolgozni, minden Forintot fogamhoz verek. Ez a COVID a gazdagok játéka, ahogy nem pókerezek, örülnék, ha ebből is kihagynának.
2022. jan. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Amúgy a 2500 Ft-os nyálteszt az jó, amit lehet kapni patikában?
2022. jan. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%
1-es, a szomszédom is lehúzta a felest, azt hitte az jó, már nem él, belehalt a deltába.
2022. jan. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Kimutatja az is, amit a patikaban veszel. Én szlovákiai vagyok, azért nem tudom hogy ott mi folyik. Nálunk ingyenes a pcr- abban az esetben h ha voltal covidos közelében, vagy eszleled magadon a jeleket. Az antigen teszt 5€, valahol 15€, de mostmár elfogadjak az otthoni teszteket is a munkahelyeken. Nem az uzletekben mert oda csak az oltottak és az atesettek mehetnek 😂 mokas


9. Mindenki más.. valaki egy kettő kigyogyul, valaki meghal. Akinek szerencséje van megússza, remelem én is szerencsés vagyok!

2022. jan. 17. 00:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!