Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » El múlik ez valamikor?Poszt...

El múlik ez valamikor?Poszt covid lenne?

Figyelt kérdés
Mióta covidos voltam,hányingerek gyötörnek,van amikor napokig semmi bajom,rendesen eszem iszom,aztán meg hirtelen elkap a hányinger elmúlik majd megint és így telnek a napok.Ezeken a napokon enni sem bírok rendesen,mert nem kívánom az ételt,érzem,hogy éhes vagyok,de alig bírom lenyelni, kifordul a számból.Mitől lehet,valaki van itt aki ugyanígy járt covid után?Van erre megoldás?

2022. jan. 16. 13:07
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Minek oltattad be magad?
2022. jan. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Nekem a 2. oltás után voltak ilyen tüneteim.
2022. jan. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehetnek poszt covid tünetek, mert egy osztálytársam is ilyeneket produkált. Neki körülbelül egy hónapon belül múltak el, de szerintem ha sokáig húzódik ez neked, akkor konzultálnod kellene egy orvossal, remélem jobban leszel.
2022. jan. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen van most éppen, pedig COVID-os voltam egy éve. Nyelni nem tudok azóta. Nem tudom én sem mitől van.
2022. jan. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
1-2-es még nem oltattam be magam.Én 2 hónapja voltam covidos.Tiszta xar,úgy utálom már.Na mindegy,majd megemlítem a háziorvosomnak.
2022. jan. 16. 15:24
 6/7 anonim ***** válasza:
A COVID lemeríthette a vitamin- és ásványianyag-raktáraidat. Töltsd fel őket. Gyömbér és probiotikumok is hasznosak lennének az esetedben.
2022. jan. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi,gyömbért napi szinten iszom.Magam készítettem gyömbér,méz,citrom keveréket,összeturmixoltam,és ezt teszem mindennap a vizembe, viszont a probiotikumot kipróbálom.Szedek még C,D vitamint és Ehinaceat.
2022. jan. 16. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!