Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Meddig fog ez tartani?

Meddig fog ez tartani?

Figyelt kérdés
Szombaton kezdődött,hogy fájt a hasam,majd egész éjjel ment a hasam,reggelre elmúlt,nem is volt bajom,de azért diétáztam,probiotikum.Tegnap reggel volt egy kis hányingerem,étvágyam sem volt olyan jó,aztán este hasfájás,de más panaszom nem volt.Most nemrég ettem egy activiát granolával,és megfájdult a hasam,majd hányingerem lett,vettem be egy cerucalt,mert nagyon rosszul éreztem magam,a hányinger elmúlt a hasamat érzem kicsit.Nem tudom,hogy ez még ez a hasmenéses járványból maradt vissza?Most itt nálunk hányás hasmenés járvány van,tuti nekem is azért ment a hasam,de mindenki 1-2 nap alatt rendbe jött, engem miért kínoz még mindig?Nem merek enni,mert utána rosszul vagyok,pedig érzem az éhséget.Nem tudom mit csináljak,mit egyek igyak ami jót tesz?Dokit holnap felhívom,ha még mindig szarul leszek.

2022. jan. 25. 10:33
 1/1 Contefleur ***** válasza:
Van akinek 1-2 nap, van akinek 1-2 hét. Adj időt neki. A szervezetednek össze kell szedni magát.
2022. jan. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!