Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Oltási kárral lehet valahova...

Oltási kárral lehet valahova fordulni?

Figyelt kérdés

2022. jan. 26. 14:26
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
Mi az az oltási kár?
2022. jan. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%

Felnőtteknél magyarországon saját felelősségre megy, mert nem kötelező.


Kötelező gyerekoltásokkal kapcsolatban szerintem a kórházhoz ahol kapta.

2022. jan. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem sehol se fognak ezzel foglalkozni. Pedig kellene.
2022. jan. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Ügyvédhez.
2022. jan. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is halott ügy.. :( Szerintem még olyan orvost sem találnál aki hivatalosan kimerné mondani hogy köze van az oltáshoz!..
2022. jan. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Az uniós feltételes forgalombahozatali engedély keretében a felelősség a forgalombahozatali engedély jogosultját terheli. A forgalombahozatali engedély jogosultja felel a termékért és annak biztonságos használatáért.


A feltételes forgalombahozatali engedély egyéves időtartamra szól, megújítható, és ugyanazokkal a jogokkal és felelősséggel jár a jogosult számára, mint a szokásos forgalombahozatali engedély. Ezen túlmenően az engedély jogosultjának konkrét kötelezettségei vannak arra vonatkozóan, hogy meghatározott időn belül új vizsgálatokat végezzen vagy kezdeményezzen annak megerősítése érdekében, hogy az előny/kockázat viszony továbbra is pozitív.


A nem engedélyezett termékként történő forgalmazás ideiglenes engedélyezésére (a 2001/83/EK irányelv 5. cikkének (2) bekezdése) vonatkozó veszélyhelyzeti alkalmazási engedély esetében az uniós jogszabályok előírják a tagállamoknak, hogy a gyártót és a forgalombahozatali engedély jogosultját mentesítsék a közigazgatási és polgári jogi felelősség alól, amennyiben a szóban forgó veszélyhelyzeti felhasználást a tagállam ajánlja vagy írja elő."


[link]

2022. jan. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
19%

Minden oltásnak, és gyógyszernek vannak mellékhatásai ami akár a halál is lehet.


Ez benne van a tájékoztatókban és a szer statisztikájában.


A Covid oltásokat is tesztelték, csak időhiányban sokkal kissebb csoporton, ha jól olvastam valahol talán 150-160 emberen. Gondolom a csapat aki fejlesztette adta be saját magának első körben.

2022. jan. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Először is legyen lejelentve az ogyéinél:

[link]

Utána sok szerencsét mert az aláírt papírra fognak hivatkozni. :(

2022. jan. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
4%
Tűzoltók eláztatták a bútorokat?
2022. jan. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!