Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A munkatársam Covid 19 tesztje...

A munkatársam Covid 19 tesztje pozitív lett. Egy hete találkoztunk utoljára. Van értelme teszteltetnem? (Elvileg oltott vagyok, de ő is)

Figyelt kérdés

2022. jan. 27. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy teszttel semmit nem veszítesz végülis. Ha el is kaptad, csak később mutatja ki, hogy pozitív. Én egy hete voltam/vagyok rosszul, de egészen a mai napig negatív volt, ma meg már pozitív.
2022. jan. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Az enyém is az volt, eszembe nem jut, pedig ketten dolgozunk egy kb. 2-3 nm-es irodában. Ha szarul leszek, ráérek gondolkozni.
2022. jan. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ennyire régi kontakt miatt nem csináltatnék.
2022. jan. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a kéz. Végül írtam e-mailt a háziorvosnak. (izgatottan várom a válaszát)
2022. jan. 27. 11:39
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Omikronnál már csak pár nap a lappangási idő, így vagy nem kaptad el vagy tünetmentes fertőzött vagy, ami a te szempontodból jó hír. Hatósági tesztből így is roppant kevés van, szóval egy tünetmentes, oltott, régi kontaktnak biztosan nem fog jutni. Ha tudatos, felelős állampolgár vagy és anyagilag belefér, akkor magán PCR-tesztet lehet csináltatni, hogy biztosan ne fertőzzél meg senkit. (Gyorsteszt tünetmentes fertőzötteket nem mutat ki jó hatékonysággal.)
2022. jan. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges, én még soha nem teszteltem a 2 év alatt, mióta ez a járvány megy. Be vagyok oltva, aztán szevasz, a többi nem érdekel. Az utcán úgyis sok pozitív ember járkál, elkerülhetetlen.
2022. jan. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!