Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek ez tényleg lehet...

Szerintetek ez tényleg lehet pánik zavar vagy hazudik az orvos?

Figyelt kérdés
A mai nap elmentem a full orr gegeszetre mert úgy láttam strúmám van és biztos voltam benne hogy baj van a pajzsmirigyemmel. Minden tünetem az elmúlt hónapok akár évekből pajzsmirigy alulmüködésre utal. Pl: izomfájdalmak/görcsök,menstruáció néha összezavarodik(nőgyógyász nem talált semmit),fáradtság, haj-bőr problémák, és ráadásul az utóbbi 2 hónapban felszedtem kb 8 kilót úgy,hogy igazából annyival többet nem eszek mint régen. Igazából a gombócérzés a torkomban 4 hete kezdődött és úgy is látom hogy be van dagadva a nyakam. Ezt elmondtam az orvosnak és azt mondta hogy ő megvizsgált és semmi baja se a torkomnak se a pajzsmirigyemnek se semminek és ez valószínűleg szorongásos zavar. (Mégis honnan tudná ha meg se nézik ultrahangal illetve speciális vérvizsgálattal??? Meg amúgy is 5 percet beszélgettünk ennyiből hogy a fenébe tudna hogy nekem valami lelkibajom van?) Nevetségesnek tartom nem vagyok hajlandó ezt elfogadni mert hazugság. Azt mondta ha 1-2 héten belül nem múlik el még menjek el gasztroenterológiára nem e reflux, és ha ez is negatív lesz akkor pszichológius. Én úgy tudom hogy ha valaki pánik beteg annak halálfélelme van nem kap levegőt elveszti a valóságérzetét.nekem ebből soha nem volt semmi annyi hogy hetek óta van ez a gombóc érzés. Szerintetek?

2022. febr. 7. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Vagy menj magándokihoz...
2022. febr. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért nem kértél beutalót a nőgyógyásztól endokrinológushoz, ha pajzsmirigy problémára gyanakszol?
2022. febr. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor még nem gyanakodtam csak utána mikor bedagadt a nyakam. Akkor állt össze a kép
2022. febr. 7. 13:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Biztis, hogy bedagadt a nyakad, vagy csak bebeszéled? Ha valakinek valóban bedagad a nyaka, nem szokták azt mondani, hogy pánikbetegség.
2022. febr. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*A gombóc érzése pedig valószínűleg a stressztől van.
2022. febr. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindenki azt mondja hogy nincs bedagadva de én úgy látom. Hogy lehet hogy olyat látok meg érzek ami nincs?
2022. febr. 7. 17:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert bebeszéled magadnak, így a psziché kivetíti számodra "valóságként". Pszichésen ki vagy készülve ettől az egésztől.
2022. febr. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!