Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tehetek ebben a helyzetben?

Mit tehetek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

jelenleg covid miatt vagyok itthon tartva, a pcr tesztem eredményét várom. szerda óta vagyok beteg.

bármit eszek azóta, este mindig kihányom. de meg a legkímélőbb ételeket is (pl főtt krumpli).

legközelebb hétfőn beszélhetek orvossal viszont addig van bármi, amit tehetnék?

ételallergiáim nincsenek a laktózérzékenységen kívül viszont semmilyen tejeset sem fogyasztottam, hogy talán amiatt legyen



(megjegyzésként:emetofóbiám van, nagyon nem bírom a hányást és kezd elegem lenni abból, hogy bármit eszek így végződik.) 16l



2022. febr. 19. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Pihenjel sokat és ne egyél ha úgyis kihányod
2022. febr. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Varga Lilian válasza:

Próbálj meg nagyon sokat inni mert a hányás és a betegség főleg ha láz is társul hozzá veszélyes lehet a kiszáradás miatt. Próbálj meg teát inni meg sok vizet!!

Esetleg a sós “ételek” mint a ropi perec és háztartási keksz ,segíthetnek visszaállítani a megfelelő egyensúlyt a szervezetben.

2022. febr. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
igyál, egyél ropit, almát, csokit
2022. márc. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!