Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 23 éves nő vagyok,Januárba...

23 éves nő vagyok,Januárba egy forró fürdőzés után heves szívdobogás és rosszullét jött rám. Azt hittem csak pár percig tart majd hisz máskor is előfordul kisebb szédülés ilyenkor, de nem mult el sőt azóta tart.!? ⬇️

Figyelt kérdés
Sziv körüli fájdalommal zsibbadással kezdődött, azóta szinte minden nap másféle tünetek van ,egy nap puffadás, másik nap erősebb szívdobogás, aztán pulzus emelkedes, van hogy úgy érzem hogy fel van dagadva a torkom s a szívem ott dobog..Voltam sürgősségi ,minden féle vizsgálaton de nem találtak semmi problémát!? ...a házi orvosom béta blokkolot irt fel rá..esetleg volt valakinek hasonló problémája? Kérlek segitsetek már az élet kedvem is elment ettől az egésztől.

2022. febr. 28. 10:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
Mondjuk menj el dokihoz?
2022. febr. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom kaptál pontos diagnózist ha voltál mindenféle vizsgálaton.

De ha bizonytalan vagy akkor elmehetsz egy magán kardiológushoz.

2022. febr. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
28%

Jaj te szegény!


Biztos vagyok benne hogy akkor amikor történt, akkor annyira megrémültél hogy ilyen fiatalon ilyen tüneted van /én is jártam így!!!! teljesen természetes dolog hogy túl hosszú ideig tartó, túl forró ezt okozza/ hogy ez pszichésen terhelt meg.


Neked pszichológus kellene átbeszélni ezt a történetet. Lehet hogy 1 alkalom elég is hogy tisztázzátok hogy ez csak egy egyszeri, természetes esemény volt a forróság miatt.


Szóval tedd túl magadat a történteken, nincs semmi baja sem a szívednek sem semmi más szervednek 🙂👍

2022. febr. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

1/3 és 2/3 voltam már több ekg-n, röntgenen, szivultrahangon,hasi ultrahangon és magán kardiologusnál is ..holnap pedig megyek nőgyógyászati vizsgálatra is hogy lássuk nem e hormonális probléma okozza a gondokat..

S ez idegesít a legjobban hogy nem találnak semmi problémát de valami mégis van .

2022. febr. 28. 10:29
 5/16 anonim ***** válasza:
51%

Azóta folyamatosan van...???


Pszichoszomatikus is lehet.... EGy kis hipochondria is befigyelhet...

2022. febr. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
5/5 Igen több mint egy hónapja tart ez az egész. :(
2022. febr. 28. 11:10
 7/16 anonim ***** válasza:
PTS. Próbáld meg elfogadni hogy pszichés, egyáltalán nem kell szégyellni!
2022. febr. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Egyértelműen pánikroham.
2022. febr. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2022. febr. 28. 13:12
 10/16 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigyeddel mi van? Azt neztek? Cukorterheles?
2022. febr. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!