Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Sziv betegseg lehet? Nehezen...

Sziv betegseg lehet? Nehezen alszom tole , esetleg pánik roham? F/25

Figyelt kérdés

Egy hete kezdodott az egesz .

Wc zes re mentem de mikor leultem par masodpercre rosszul lettem, azt hittem elajulok ugy hogy felalltam es szinte egybol lefekudtem a foldre mert szedultem es elhagyott az erom . Hazi orvos szekleti gyogyszereket fel irt , mert 3 4 naponta szoktam ami tudom hogy nagyon rossz , de nalam hosszu ideje ez problemas.

Pár nappal késöbb ..

Hirtelen ugy ereztem hogy szedulok , es rossz elo erzetem volt , felalltam inni es mikozbe ittam egyre rosszabb volt minden.Vissza kellett ulnom , mert majdnem elajultam eppen hogy magamnal voltam levert a viz is par masodpercre szinte megmozdulni se tudtam . Ezutan 3 4 napig a tarkomnal nyomo ,kicsit mint ha satuba ereznem azt a reszt es jobb oldalan mint ha lukteto erzes lett volna a fejemen hatul ,de 4 nap utan elmult. Aludni szinte egyik nap se tudtam , mert mikor elaludnek hirtelen szivem nagyot dobban mint ha valami baj tortenne es fol megy ilyenkor par percre a pulzusom . 2-3 orakat tudtam aludni minden este aztan mar elegge gyenge es almos voltam 6 orat tudtam aludni egyik nap . Aztan szep lassan kezdett elmulni ez a dolog . Most a koldokom alatt balra atlosan a labam fele faj ,egeto erzes mint ha vastag belbe vagy az arteriaval lenne valami ott . Ez 3 napja megy, es ma este ujra nemtudtam aludni , 1 orat aludtam es arra kelek hogy bevagyok izzadva es dobog hevesen a szivem .Ezeken a nem alvos napokon nyugtato es altatok utan 1 ora 2 ora alvas utan felkelek magamtol. Ami fix hogy eletmodot kell valtoztatnom mert keveset mozgok . Cukrom az jo , es altalaba a vernyomasommal sincs baj sokszor sziv zorejt mutat ,de orvosom megnezte es azt mondta minimalisan hall valamit ami atlagos.



2022. márc. 3. 05:56
 1/1 anonim válasza:
Esélyes, hogy pánikrohamod volt. Pánikbeteg voltam, nekem a szédülések alap tünetek voltak, vele járója. Ha kivizsgáltak és nem találtak semmi rendellenességet, akkor esélyes, hogy lelki okai vannak. Nekem anno 40-es pulzusom volt, állandóan szédültem, össze akartam esni, lakást nem bírtam elhagyni, éjjel zakatolt az agyam, nem tudtam aludni, halálfélelmem volt. Kivizsgáltak, megmondták teljesen egészséges vagyok, semmit nem találtak. Végül megállapították, hogy pánikbeteg vagyok és az okozza ezeket a rosszul léteket. Elmentem kineziológushoz, aki kb fél év alatt helyre hozott, teljesen tünetmentes vagyok. Előtte 3 pszichológusnál jártam, csak nyugtatózni akartak volna, de így jobban jártam, gyógyszer nélkül helyrejöttem.
2022. márc. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!