Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyi esélyem van szívinfarkt...

Mennyi esélyem van szívinfarktusra 23 évesen?

Figyelt kérdés

56 kg -os lány vagyok és az utóbbi hetekben rengetek szívinfarktusra jellemző tünetet éreztem. Pl légszomj

,mellkasi fájdalmak, hányinger, erőss szívdobogás.

Alapvetően egészséges vagyok . De most egy picit félek.



2022. ápr. 4. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Pánikbeteg vagy, nem inkfartusos! Aki inkfarktust kap, az ált. összeesik a picsába, nem órákig rosszul van. Persze lehet olyan eset is, de hidd el, az másképp fáj!

Keresd meg az okát a pániknak és azt iktasd ki! Pl. dobd a pasit, vérszívó dög barátnőt koptasd le, tanulj másképp ha az a baj..

2022. ápr. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha hetek óta tart, akkor az nem szívinfarktus, ahogy az első is írta, te pánikolsz, erősen szorongsz.
2022. ápr. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Pontosan 0,002%.


[link]

2022. ápr. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez Nyugtató elvonási tünet
2022. ápr. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Megnyugtatlak, te is pánikbeteg vagy, mint én. Nekem 1 éve ez van, nagyon erősen szorongok, mindig fáj/szorít a mellkasom, légszomjam van, szédülök stb.

Kivizsgáltak sokszor és semmi bajom, a szívem is egészséges, ezt mind a pánikbetegség és szorongás okozza.

Bármi kérdésed van, írj nyugodtan.:)

2023. márc. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszod. Egyetertek veled! Meg mindig ugy erzek neha….

Van e kiut ebbol?

2023. márc. 8. 22:31
 7/7 anonim válasza:
Van! Keress fel pszichológust/pszichiátert aki segít neked, emellett felír gyógyszert. Én a gyógyszerektől kezdtem el gyógyulni, már egy ideje nem volt rohamom.
2023. márc. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!