Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől voltam ma ennyire gázos?

Mitől voltam ma ennyire gázos?

Figyelt kérdés
Tegnap szokatlanul furán éreztem magam és többször pukiztam mint szoktam, sőt volt hogy visszatartani se tudtam úgy jöttek belőlem egymás után. Pedig mielőtt elindultam mondjuk nem ettem semmit, de korábban is volt így mégse történt ilyesmi. Buszon már féltem, nem tudtam, hogy mennyire érezik a szagot de kicsi pukik voltak viszont a megállóban néha volt hangos is...Hazaértem mert ma nem sok helyen voltam és egyből éreztem hogy nagywc-zni kell és ez 2x volt rövid időn belül. Ilyen sűrűn azért nem szokott kelleni nagy wc. Utána minden oké volt de most is kellett nagywc-zni és furán érzem a gyomrom. Pedig semmi új dolgot nem ettem vagy este nehezet. Nem is vagyok menstruáció közelben. Mitől lehetett, hogy tegnap szokatlanul gázosabb voltam? Gyomor probléma lehet újonnan vagy más?

2022. ápr. 6. 01:22
 1/4 A kérdező kommentje:
*A ma tegnap lenne csak még mában vagyok :D*
2022. ápr. 6. 01:23
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Neked kell tudnod, hogy mit ettél. Rengeteg féle zöldség, tojás okozhat ilyet.
2022. ápr. 6. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Vissza lehet tartani, csak úgy dontotted hogy zárt térben kiengeded....

Persze kis puki is büdös...

2022. ápr. 6. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi különös legalábbis merem remélni. Mindenkivel megesik hogy van egy kicsit gázosabb napja 😀🙂
2022. ápr. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!