Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért járnak az emberek...

Miért járnak az emberek megfázással orvoshoz?

Figyelt kérdés
Olvasni minden télen, hogy tele vannak a rendelők ilyen betegekkel. De mit tud mondani az orvos? Pihenj, igyál sok folyadékot, neo citrant, ha köhögsz, valami köhögés elleni szirupot. Marha nagy tudomány. Ezek általában maguktól, kezelés nélkül is elmúlnak. Minek ezzel orvoshoz menni? Szerintem teljesen felesleges.
2022. ápr. 10. 07:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
80%
egyetértek
2022. ápr. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
51%
Hátha ír fel valamit a doki, ami olcsóbb/jobb mint a vény nélküli cuccok
2022. ápr. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
82%
Mert ki kell írassa magát. Mert lehet, hogy kell antibiotikum is.
2022. ápr. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
68%

Mert egy értelmes ember nem magát diagnosztizálja,l.


Gondolom te az a fajta ember vagy, aki szerint a megfázás a hidegtől van és nem vírustól, bemegy betegen dolgozni és szórja körbe, mert neked ne mondják meg, mit csinálj.

2022. ápr. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
23%
Egy sima felsőlégúti betegségre nem kell antibiotikum. Sok orvos felírja sajnos, mert anélkül nem elégedettek a betegek. Ezért tartunk ott, hogy már csomó antibiotikum nem hasznàl, egyre erősebbeket kell kifejleszteni egyre több mellékhatással.
2022. ápr. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
69%
Nem a felső légúti fertőzésre írja ki, hanem a felülfertőződésre. Aki ennyit sem tud, az minek okoskodik?
2022. ápr. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
87%

Kell az orvosi igazolás, táppénz. Nálunk egy kolléga beteg lett, utána héten meg már mindenki. Maradt volna otthon.

Az, hogy vmi sima megfázás vagy komolyabb, maga érzi mindenki.

2022. ápr. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
81%
Bízik az orvosban, lehet arcüreg-gyulladása van vagy bármi panasza ezen kívül, nem mindenki fogja elkezdeni ecsetelni a váróteremben: miért jött, mik a panaszai, mik nem váltak be.
2022. ápr. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
82%
Sima megfázásos tüneteim voltak aztán kiderült, hogy COVID-os vagyok. Persze nem mentem el a körzetihez, csak szóltam neki, ő meg küldte a tesztelőket. Ha nem szólok és nem csinálok semmit, akkor vígan megfertőztem volna egy csomó embert.
2022. ápr. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
80%
Nálam a megfázás lázzal vagy hőemelkedéssel, torokfájással és orrdugulással jár. Értelemszerűen így nem megyek közösségbe, de kell a táppénzes papír.
2022. ápr. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!