Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valaki valami okosat ehhez...

Valaki valami okosat ehhez hozzá tenni? 2016 óta vannak veseköveim, azóta pszichésen kikészültem. Hipochonder vagyok. Dolgozni nem tudok már. Egyre több a betegségem... 32 éves vagyok.

Figyelt kérdés

Voltam pszichológusnál, pszichiáternél, coachnal.. Ha nincs fájdalom nincs gond, stressz félelem annál inkább. Ha meg jön valami betegség akkor teljes pánik lesz úrrá rajtam.

Teljesen kétségbe vagyok esve, esküszöm nem tudom már mit tegyek. Mostanaban 130-140 a vernyomasom, és néha beszédülök pár pillanatra vagy nem is tudom elmondani pontosan milyen mintha balra elfolyna a szemem és ilyen furcsa rosszullét jön rám..

Élhetetlen az életem. Férjem és család mellettem de én ezt már nem kívánom nekik. Nekik is rossz hogy ennyire rosszul vagyok..



2022. ápr. 11. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
3%

Hú b+. Mekkora kereszt vagy te. Nem kívánod nekik, mégis körülötted, meg a hülyeségeid körül forog minden és mindenki. Teszel te rá, hogy nekik rossz. Mi lesz, ha a férjed kidől mellőled? Akkor is te leszel a fontos? Téged kell ajnározni? Értem én, hogy figyelmet szeretnél amit gyerekként nem kaptál meg, a betegség szimulálásával most megkapod, de azért legyen egy határ. A családod, férjed zsigerein ugrálsz, mi lenne, ha ők is hipohonderek lennének ma estétől, és ugyanazt a cirkuszt nyomnák le a torkodon amit te nekik? Te kitaposod belőlük a figyelmet és telibesz@rod, hogy ők is emberből vannak és ezt nem érdemlik... Hogy egy élete van a férjednek és azt így éli le, hogy vergődsz a betegségeidben meg a veseköveid között. Tudod a figyelem, a törődés nekik is jól esne.

Pszichológust fizess meg és szabadítsd meg a férjedet a problémáidtól. Ha nem sikerül kivetkőznöd magadból ezt a poklot engedd el a csávót és maradj magadnak a tébolyoddal.

2022. ápr. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Addig amíg nem jött a vesekő semmi ilyen problémám nem volt. Fogalmad nincs min mentem/megyek keresztül a kórházakban, hányszor műtöttek meg és raktak fel katétert. Élhetetlen. Folyamatos fájdalomba lenni amikor szinte járni se tudok.. Annyira fáj. Az állandó pisilési inger.. Ez még 1 éve. Folyamatosan mennem kell a kórházba röntgen stb... De ez az undorító stílus amit ide hánytál kritikán aluli.. Nem szoktam panaszkodni és rányomni a családomra a folyamatos érzéseimet. Látják bazdmeg. Próbálok mosolyogni közben mindent is megteszek hogy itthon rendbe legyenek a dolgok..
2022. ápr. 11. 19:51
 3/5 anonim ***** válasza:
A pszichológusnál, pszichiáternél mire jutottatok? Kapsz valami gyógyszert esetleg (nyugtatót, antidepresszánst)?
2022. ápr. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen "kezelhetetlen" betegségekre szokott jó lenni az akupunktúra. "Egészség-biztonság Alapítvány", Dr. Liu Zhong Hua, Horánszky Ottó praxisaiban én is megfordultam, és meg is gyógyítottak. Másoktól is gyakran hallottam sikertörténeteket.
2022. máj. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia sikerült rendezni a dolgokat?
2023. júl. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!