Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 1 hónapja tartó rendszeres...

1 hónapja tartó rendszeres hányinger mitől lehet és mit lehet ellene tenni? 16/f

Figyelt kérdés
Már 1 hónapja majdnem minden este hányinger féleségem van, mintha a torkomba érezném a savam és egyszerre szédülnék. Elején durva volt, utána elkezdett enyhülni, de hétvégéken mindig előjön. Semmi étvágyam nincs este, reggel viszont teljesen rendbe szoktam lenni. Nagyon elegem van már, élevzni akarom az életem, az estéket, de ez mindig keresztbe tesz. Sürgős segítség kéne, hamarosan lesz egy több napos osztál,kirándulásom, ahol jól akarok lenni. Szedtem már 1-1 hétik sok gyomorsav elleni tablettát és normafloret is, de nem múlt el ez a kellemetlenség. Köszi a válaszokat előre is!

#gyomorsav #hányinger #rosszullét #Rendszeres hányinger rosszullét #Esti hányinger rosszullét
2022. ápr. 12. 21:08
 1/1 anonim válasza:

Nekem is hasonló tüneteim voltak nekem reflux okozta. Menj el orvoshoz tud felírni gyomorsavra gyógyszert, nekem például nem hatottak a recept nélküli savcsökkentők de amit a doki felírt az segített.

Hányingerre daedalon gyógyszer jó megszünteti viszont óvatosan vele, mert eléggé álmosít. Esetleg még gyógyteák is segíthetnek hányingerre gyömbértea, gyomorsavra kamillatea. Jobbulást!

2022. ápr. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!