Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miről szúrhat a mellkasom már...

Miről szúrhat a mellkasom már néhány napja?

Figyelt kérdés

Körülbelül 4 napja kezdtem el érezni, a mellkasom bal oldalán egy olyan szúró-húzódó érzést. Eleinte csak kicsit éreztem, főleg akkor ha görnyedt helyzetból kiegyenesedtem, vagy ha mély levegőt vettem. Most viszont már gyengén szinte mindig érzem, fekve is ülve is, amikor pedig mély levegőt veszek vagy megmozdulok nyugodt helyzetből akkor meg belenyilall, belefájdul. Főleg nyugalmi helyzetben jelentkezik, séta vagy mozgás közben nem. Más tünetem nincs, de elég ijesztő így is. Nem szedek semmilyen gyógyszert, és sajnos az utóbbi időben nagyon elhanyagoltam a mozgást is, szinte a lakásból sem mentem ki. Nem tudom ennek lehet-e jelentősége. A pulzusomra próbálok figyelni, de nem vettem észre semmilyen kiugró ritmuszavart vagy ilyesmit. Mi lehet ez?

Ha nem múlik el pár napon belül akkor mindenképp orvos lesz, de ha valaki tapasztalt ilyesmit akkor megírhatná.



2022. ápr. 17. 00:15
 1/4 johny85 ***** válasza:
Egy ÉKG nem ártana.Egyik szomszédomnak is ez volt rá pár napra meghalt szivrohamba.
2022. ápr. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Érdemes lenne sürgősségire mennem? Azt elfelejtettem hogy 33 éves vagyok.
2022. ápr. 17. 13:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos a mellkasi fájdalom nagyon sok mindentől lehet, ártalmatlan kellemetlenségtől a komoly problémáig. Nem érdemes várni a kivizsgálásával, amilyen gyorsan csak lehet meg kell nézetni orvossal. De ha tényleg nagy baj lenne egészen biztos vagyok benne, hogy más tünetet is tapasztaltál volna.
2022. ápr. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia Kérdező ! Hogy vagy ? Voltál vizsgálaton ? Mi okozta a panaszt ?
2022. júl. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!