Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Huszonévesen mennyire gyakori...

Huszonévesen mennyire gyakori a szívinfarktus ha nincs különösebb probléma?

Figyelt kérdés
Lehet beképzelem a nagy bajt, de 2 napja erős fájdalmat éreztem a bal vállamban ami néha a nyakamnál is jelentkezett, ma kevésbé de még érzékeny. Ez minden kiváltó ok nélkül jött. Ma egész nap büfögök, úgy, hogy nem ettem sokat vagy nehezeket,sem szénsavast. És néha érzem, hogy mintha elrontottam volna pedig nem. Még ami fontos, hogy pár perce ilyen szorító érzést éreztem a mellkasomnál bal oldalt, szorított és abbahagyta, szorított és abbahagyta. De most nincs már ez jelen. Néha kiráz a hideg. Sosem volt szív problémám, vérvételen nem találtak semmit, valami süllyedés volt de azt mondta nem ok aggodalomra. Ezek fényében kizárt lenne hirtelen jött szívinfarktus? Stressz hatására olvastam alakulhat, de mekkora stressz az amitől kialakul? Jelzem hipochonder nem vagyok ha ezt vélnétek, de ezek megleptek és ki akarom zárni a legrosszabbat. Nem menstruálok és közelében sem vagyok így attól nem lehet bár gondoltam rá. Terhes se vagyok, semmi egészségügyi problémám nincs szóval. -24N-

2022. ápr. 18. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Pár perce olvastam ilyesmiről , rengeteget stresszelek , félek , ffi 36
2022. ápr. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem vagy reflux, vagy pszichés.


Viszont a szívproblémákat is úgy lehet kizárni, ha nyugalmi EKG, terheléses EKG és szívultrahang is készül. Illetve tudom, úgy se mindent, de ezek jó kiindulópontok.

2022. ápr. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!