Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek? Hányingerem van,...

Mit tegyek? Hányingerem van, viszket a torkom és fáj a fejem

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Úgy feküdtem le aludni, hogy viszketett a torkom és a szemem. Be tudtam annak, hogy ez majd elmúlik. Erre felkelek most hajnalban, hogy továbbra is viszket a torkom, fáj a fejem és hányingerem van.


Mitől lehet ez?


Akinek van tippje, és megossza velem annak köszönöm a választ! :)



2022. ápr. 24. 05:00
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Pihenj, mézes teát igyál, menj orvoshoz.
2022. ápr. 24. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Allergia
2022. ápr. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Vírus. Igyál sok folyadékot, egyél keveset, főleg zöldséget, gyümölcsöt. Az nem terheli úgy a szervezeted, tud a harcra koncentrálni, hogy legyőzze.
2022. ápr. 25. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lázas egyáltalán nem vagyok, már a fejem sem fáj de a torkom még mindig kapar, a szemem viszket olykor és folyik az orrom állandóan
2022. ápr. 25. 09:13
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kettes vagyok: allergia. Sok fa, fű most nyílik,virágzik, sok a pollen.
2022. ápr. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Náthás lettél, de ha nem, akkor allergiás lettél valamilyen növényre. Most virágzanak. Ezt ki tudják deríteni egy vérvételből.Menj el a körzetihez, ő majd továbbküld, ahová kell.
2022. ápr. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Allergia. Szar dolog, nagyon bosszantó. Menj el orvoshoz ha nagyon rossz lesz. Hátha kapsz valami gyógyszert
2022. máj. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!