Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez minek a tünete lehet?

Ez minek a tünete lehet?

Figyelt kérdés
Nos kb egy hete már fáj a bal mellizmom, és ez a fájdalom sugároz a bal tricepszembe, és csuklómba, lapockámba, hasamba. Voltam dokinál, ahol csináltak egy EKG-t, majd mondták hogy teljesen tiszta. A fájdalom sokszor pozíció függő, ha mozgatom a mellizmom akkor hatványozódik, hirtelen mozdulatokra, mély légzésre szintén. Január óta ötször voltam hasonló tünetekkel kardiológián, mindig azt mondták hogy tiszta vagyok. Volt valakinek hasonló? A fájdalom amolyan éles/égető érzés, somszor pulzálva.

2022. ápr. 25. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem decemberben volt hasonló , talán kevésbé erősen , azóta többszőr voltam kardiológián más panaszokkal , nem találtak semmit.
2022. ápr. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Neked már elmúlt? Örülök hogy nem találnak semmit, és talán 5 különböző orvos nem is tévedhet ennyiszer… Mindenesetre vége lehetne már… Januárban kezdődött, de most állandósult.
2022. ápr. 25. 13:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen , januárban. Nem tudom mi volt , de én 1 éve a pulzusommal szívok , van hogy brutál alacsonyra lemegy , aztán normalizálódik , ahány orvos annyi féle diagnózis - iszonyú.
2022. ápr. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mindegy, csak nem infarktus. 21 évesen durca lenne, mindenesetre most is érzem már fél órája, néha átmegy a jobb mellembe és karomba. Ég, zsibbad, szúr…
2022. ápr. 25. 13:50
 5/7 anonim ***** válasza:
inkább valami mozgásszervi dologra gondolnék? sportolsz? milyen munkát végzel?
2022. ápr. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sportolok igen, tulajdonképpen a munkám is az volt. Most váltottam. Viszont edzeni edzem, igaz most hogy ez pár napja felerősödött, orvosi tanácsra felfüggesztem a sportot. Kondi/kerékpár/saját súlyos edzések.
2022. ápr. 25. 15:24
 7/7 anonim ***** válasza:
rossz tartásból is eredhet. túlerőltetés. sérülés.
2022. ápr. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!