Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Másnál is van ilyen?

Másnál is van ilyen?

Figyelt kérdés
Mostanában elég ideges időszakaim voltak, de már nem annyira mint előzőleg. Mostanában mindennap extraszisztolés tüneteim vannak, eddig is voltak de csak ha hirtelen felidegesítettem magam valamin, de mostmár akkor is van ha nem vagyok ideges. Ezzel mit lehet tenni? Mellette tudok fizikai munkát végezni meg ha csinálok ezt azt annyira nem tűnik fel.. Igazából akkor jön elő ha front van meg ha nyugalomba kerülök este lefekvéskor akkor extrémen szorongásos tünetekkel majd alábbhagy, de az extra ütések egészen éjszakától reggelig minden percben érzem de van hogy nappal is .. Pedig nem idegeskedem akkor meg nyugodt vagyok vagy lehet már nem érzem mert tudat alatti.. Régen is volt ilyen gondom de akkor kezeltek gyógyszerrel, félek hogy most újra beleestem ebbe a csapdába, pedig nem szeretnék újra gyógyszerhez nyúlni. :/ Valeriana-t kezdtem el fogyasztani, de még nem tapasztalok eredményt. Ti is jártatok így mint én?

2022. ápr. 28. 08:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Volt egy pár hét télen amikor sok volt egy nap főleg este , néha akkorákat ütött hogy azt hittem ott maradok a következőnél , szedtem magnerotot , attól szinte elmúlt , de most abbahagytan 1-2 hete , szerencsére nincs nagyon extra
2022. ápr. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Én Mondjuk mostanában sokat agyaltam mindenen, meg az aggódások, aztán ez lett belőle… -.-“ Nekem a doki frontin írt fel rá de nem nagyon akar még hatni, igaz felet kezdtem el szedni de lehet hogy napi 3 lesz belőle... Mindennap érzem, legrosszabb este amikor nyugalomba kerülök akkor összevissza csinálja. Főleg ha front van akkor is.
2022. ápr. 30. 14:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Én napi négy frontint is szedek , és én is rengeteget agyalok , este volt a legrosszabb , nyugalomban.
2022. ápr. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja , 1-es voltam
2022. ápr. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Én nem tudom de katasztrófa, mire leteszem a seggemet és végre megnyugodnék akkor jön elő a ritmus… Agyrém. Ezt már csak fokozza az ha lefekszek aludni na akkor én is k.o. leszek. Régen is volt már ilyenem, akkor vegetatív dystoniát állapítottak meg. Attól tartok sose fog ez kimenni belőlem mert ideggyenge lettem. :/
2022. ápr. 30. 20:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Hidd el pontosan megértelek , én egy éve szenvedek , reszketek mert gyakran nagyon alacsony a pulzusom , akár 40 - alatt is volt már , szerettem volna pacemakert kapni , úgy volt hogy kapok de az orvos meggondolta magát , és 1-2 hónapja álmomban meg nagyon felszalad a pulzus óra szerint 190 -is volt , meg állva leesik 55 körülre 1-2 mp- re. Kész vagyok.
2022. ápr. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!