Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Másodjára mennyire fogja le...

Másodjára mennyire fogja le az embert a covid?

Figyelt kérdés
Novemberben voltam covidos és most megint az vagyok.Elsőre nagyon rossz volt.Minden xar kijött rajtam.Mire számítsak most?Vagy nem lehet megmondani?Nektek hogy alakult?

2022. máj. 6. 08:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy hallom, nagyon változó. Van, akinél enyhébbek a tünetek, de van akinél erősebbek. Ne feledjük, hogy a vírus is változott azóta, tehát valószínűleg nem ugyanazt kaptad el, mint novemberben.
2022. máj. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Én oltott vagyok, márciusban voltam, 2 nap volt, nagyon enyhe panaszokkal.
2022. máj. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyban függ attól, hogy melyik variánst kapod el. Ismerősöm még az elején elkapta, simán elvolt megfázásszerű tünetekkel, vidáman mesélte később. Nem is oltatta magát, mert ha csak ennyi a dolog, akkor minek.

Aztán decemberben megint megtalálta őt a vírus, akkor viszont kellett neki majdnem két hónap, mire felépült belőle.

2022. máj. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rokonom az első viselte jobban, a másodiknál mondta, hogy ez most sokkal rosszabb. Gondolom mindenkinél más.
2022. máj. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
Attól is függ, be vagy-e oltva és hogy akkor és most melyik variánst kaptad el. Ha be vagy oltva, szerintem azért számíthatsz az enyhébb kimenetelre.
2022. máj. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Anyukám 64 évesen kapta el először. Elég súlyos lefolyása volt. Kórházba került kétoldali tüdőgyulladással és tüdő embóliàval. Kigyógyult. Majd most egy évre rá újra elkapta szerencsére gyengébb lefolyàsú volt, nátha szintű. Nincs oltva.
2022. máj. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!