Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Jelenleg mekkora a covid...

Jelenleg mekkora a covid veszély Magyarországon?

Figyelt kérdés
Mehetek már nyugodtan közösségbe maszk nélkül? Mekkora az esély, hogy elkapom?

2022. máj. 6. 14:11
A kérdező szavazást indított:
Jelenleg nem kell aggódni.
Nagy a veszély még mindig.
17 szavazat
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%
Eddig óvóhelyen tartózkodtál vagy mi? Már rég nem kell maszkot hordani csak egészségügyi helyeken..
2022. máj. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
31%

Ja 1-es ez egy jó kérdés.Nyugodtan menjél emberek közé kérdező.Semmi bajod nem lesz ha nem viseled a maszkot 0-24-ben.

Nem rosszból írom félre ne értsd de ez már lejárt lemez.

Majd ősszel jön valami újabb nyavalya amitől lehet rettegni.

2022. máj. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%

Egyáltalán nem múlt még el a veszély, csak most nem írnak róla olyan sokat. Ősszel várhatóan újabb hullám jön, nyárra mindig enyhülni szokott.

Én továbbra is hordok maszkot, illetve felveszem júniusban a 4. oltást.

2022. máj. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%
Ki tudja, most nem erről szólnak a hírek, tesztelés minimális, de ahogy olvasom a fórumokat nincs vége a járványnak.
2022. máj. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Sok a fertőzött eset, csak éppen nem veszélyes már annyira, kb., mint az influenza.
2022. máj. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%
Több háziorvos is írta ki Facebookra, hogy már megint emelkednek a számok és legyünk óvatosak, csak a média néha elengedi a dolgot, aztán újra felkapja, nem feltétlenül tükrözi a valós adatokat.
2022. máj. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%

Én hordok tömegközlekedés esetén is.

Idős vagyok, és betegségemből adódóan mesterségesen előidézett immunhiányos vagyok. Sosem tudhatom, hogy a sok egészséges ember között ki az, aki már fertőz, csak nem tud róla. Nézz csak utána, hányan vannak még kórházban. Tehát még fertőznek és fertőződnek az emberek.

Három vakcinán túl vagyok. A TV-ben egy orvos azt ajánlotta, hogy a 4-et inkább őszre vetessék az emberek, mert a nyári melegben csökken, de a hidegek beálltával bizonyára emelkedik majd a betegek száma, azaz a fertőződés veszélye is.

2022. máj. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
50%

Azért azt remélem tudod, hogy a maszk nem véd a megfertőződéstől.

Amúgy is az mostani variánsok nagyon lightosak, gyakorlatilag ez a természetes vakcina.

Inkább ezt kapd el előbb, mint egy esetleges későbbi durva változatot.

2022. máj. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
38%

Ha nem véd, akkor mi a fenének volt kötelező viselni nemcsak nálunk, hanem világszerte?

Jó lenne, ha megírnád, milyen SZAVAHIHETŐ forrásból értesültél.

Nézel tévét? Láthatod, hogy az egész világból látható embereken ilyen-olyan maszk van.

Egyetértek azzal, hogy a mostani mutánsok enyhébb lefolyással végződnek, de talán senki sem szeretné átélni azt, amit átéltek azok (kisebb-nagyobb fájdalmakkal) akik átestek rajta.

2022. máj. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Ypszilon1980 ***** válasza:
65%
Szerintem arra gondolt, hogy a maszk jelenleg nem véd meg. Nálunk mindenki maszkban dolgozik és így is egymás után 3-an kapták el 2 hét alatt, akkor a maszk nem véd meg, ehhez nem kell hivatalos forrás. Az ezek előtti variációkra valószínűleg hatásos volt a maszkviselés, mert akkor nálunk senki sem volt covid beteg.
2022. máj. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!