Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A szívritmuszavar állandó?

A szívritmuszavar állandó?

Figyelt kérdés
Mostanában sokat idegeskedtem, és sajnos előjött szívproblémám is újra. Eleinte néha voltak extra ütéseim most majdnem minden percben, van hogy minden negyedik ütésnél kihagy vagy nagyot üt. Rosszul nem vagyok csak pánikolok meg ilyenkor elmegy az életkedvem, azon kattogok hogy ne legyen rosszabb meg állandóan olyankor pulzust mérek meg vérnyomást ami szinte mindig 127/80/ 65pulzussal. Ezek mellett tudok tevékenykedni, fizikai kerti munkákat végzek így nem hinném hogy nagy baj mert mellkasi meg légzési problémáim nincsenek. Régen vegetatív dystoniát állapítottak meg nálam, ezért gondolom hogy újra előjöttek ezek a bajaim ami 10 évvel ezelőtt volt. Dokinál jártam ő frontin írt fel nekem, de ezt a kellemetlen félreütést nem mulasztotta el… Van hogy ha nem gondolok rá akkor nem tűnik fel csak akkor ha már pihenek vagy jön az este. :/ Fejben kell megoldanom ezt a problémát? Valaki hasonló cipőben járt már így?

2022. máj. 8. 15:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia Én jelenleg kórházban vagyok...pitvarfibrillációval...nekem is csak pár ütés volt..persze amikor a szívultrahangot csináltattam 7 éve akkor pont minden jó volt.Most viszont el se engedtek a sürgösségiről...áldom az eszem hogy nem fogtam megint az idegeskedésre a dolgot és bejöttem....holnap reggel megint uh....kiváncsi leszek,addig hasfalba vérhigitó....több éve érzem ezeket a extra ütéseket perceken keresztül nyugalmi helyzetben.Fizikai munka meg se kottyan....Szerintem egy kardiólogussal konzultálj...egy UH magánrendelésben csak 30.000....ennyit megér az ember élete.jobbulást
2022. máj. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!