Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ugy erzem mintha nagyon szuk...

Ugy erzem mintha nagyon szuk lenne a nyelocsovem. Masnak is van/volt hasonlo?

Figyelt kérdés

Enni sem merek mar. Olvastam a nyelocso gyulladast de fajdalom nincs ,,csak” szo szerint ugy erzem mintha szuk lenne. Az endoszkopos vizsgalatot nem birnam ki.


Refluxos nem vagyok. Gyogyszert szedek sajnos 1 honapja, amit feltorve mezben nyelek le nagyon sok folyadekkal. A nyelocso gyulladasnal azt olvastam hogy akkor okozhat gyogyszer ilyet ha keves folyadekkal nyelik le a tablettat, mert akkor erintkezik vele. De mezben belekeverve es 2 pohar folyadekkal nem hiszem hogy erintkezne. De masra meg nem tudok gondolni.



2022. máj. 12. 18:09
 1/6 A kérdező kommentje:
Milyen modszerrel lehet megszuntetni, ha valoban gyulladas?
2022. máj. 12. 18:09
 2/6 A kérdező kommentje:
Mikor nyelek, olyan erzes mintha felfele nyomna a garatomba valami az etelt, meg siman a nyalamat is.
2022. máj. 12. 18:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Fül-orr-gégészeten jártál már?
2022. máj. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem, mert 2 napja erzem
2022. máj. 12. 19:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor kérj egy időpontot. Beutaló nem kell.
2022. máj. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nézesd meg a pajzsmirigyedet is!
2022. máj. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!