Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vissza jön valaha az étvágyam?

Vissza jön valaha az étvágyam?

Figyelt kérdés
Már teljesen kivagyok,most voltam koronavírusos,a betegség enyhe lefolyású volt,de már 3 napja,hogy nem bírok megenni semmit sem,mellé hányingerem van.Attól félek már soha nem leszek jól,már fogytam is,amit nem kellene,mert nem akarok fogyni.Az orvos magne B6-ot ajánlott meg cerucalt.Nem tudtok valamit ajánlani ami méghozza az étvágyam?

2022. máj. 14. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Béres csepp
2022. máj. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
3 nap miatt aggódsz?Én évek óta étvágytalan vagyok és még élek.
2022. máj. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát igen,3 nap miatt.De te miért vagy évek óta étvágytalan?
2022. máj. 14. 15:40
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 hétig nem bírtam szinte semmit enni, egy falat után elteltem, 6 kg-ot fogytam a covid alatt, azután amikor meggyógyultam visszajött az étvágyam, sőt, farkaséhes voltam mindig, de gyógyszertári tápszert is ittam, így 3 hónap alatt visszahíztam az elvesztett kilókat. Türelem, sajnos a covid még enyhe tünetek esetén is okozhat elhúzódó panaszokat.
2022. máj. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!