Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Véres a széklet vége,mitől lehet?

Atkóóó kérdése:

Véres a széklet vége,mitől lehet?

Figyelt kérdés
A székletem legvége mindig véres,kb most egymàs utàn 4. napja.Élénk piros a vér.Nincs szorulàsom,teljesen normális a székletem àllaga is.Régen 2havonta 1x volt ilyen és másnapra màr semmi.Mitől lehet ez? Milyen szakorvoshoz kellene ezzel fordulnom?

2022. máj. 20. 06:44
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Belgyógyászhoz. Lehet aranyer.
2022. máj. 20. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Belgyógyász nem foglalkozik aranyérrel, sebész vagy proctológus foglalkozik ilyen problémával. Abban egyeértünk, hogy aranyér okoz a leggyakrabban ilyet, de akár végbélrák is lehet. És még sok más.
2022. máj. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Proktológushoz menj. Valószínű belső aranyér, de ilyenkor ki kell zárni először a rosszindulatú dolgokat.
2022. máj. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mivel világos a vér, akkor a végbélnyílás közelében lesz véres a széklet (főleg a vége). Orvos beutal szakorvoshoz.
2022. máj. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nagyon hasonlóm volt nekem, de az mindig egy napig tartott csak. Élénk piros, csíkban jelent meg az elején. Mikor már nem először volt én baromira megijedtem, ezért mentem proktológiára.

Kiderült, hogy kripta gyulladás okozta (az egy kis kinövés a fenéken belül, megsérült, begyulladt) én pl erre abszolút nem gondoltam volna, de ilyen is okozhatja, nem csak aranyér.

Én azt mondom, első körben proktológus, mert ez neked visszatérő, ha ott semmi, gasztrón tesztek.

2022. máj. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Kedves kérdező, mi lett veled? Miujsag azóta?
2023. márc. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!