Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Masnaposság, tegnap elmentem...

Masnaposság, tegnap elmentem egy kedves barátom születés napjára persze pont előtte nap lebetegedtem de korábban is ez volt gondoltam ezt most nem hagyom ki orrfolyás hőemelkedés végül elmentem és sikerült úgy berúgom hogy iszonyúan.?

Figyelt kérdés
másnapos legyek ,egész nap hányok aludni is csak 5 órát aludtam nemtudom mit tegyek normális az ha valaki ennyit hány, könyörgöm valaki mondja meg mit tegyek hogy jobban legyek . Próbáltam vizet uborkalét gyömbér teát kefírt.

2022. máj. 21. 09:48
 1/3 anonim ***** válasza:
26%
Még csak 10 óra van, mi az, hogy egész nap hánysz? Délutánra jobban leszel, de addig ne egyel meg igyál össze ennyi mindent, hanem csak hagyd a gyomrod pihenni.
2022. máj. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Majd elmúlik, igyál sok folyadékot, ezek közül is ajánlom a gyógynövényes teát.


Legközelebb meg ha elmész egy buliba ne idd túl magad, főleg ha tudod, hogy beteg is vagy. Legyengült immunrendszert alapból jobban megviseli az alkohol.

2022. máj. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Az uborkalé és a kefir, főleg a kefir, nem jó ilyenkor, most csak vizet, vagy teát igyál, azt is csak egyszerre 1-1 kortyot.
2022. máj. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!