Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Covid lehetett vagy más?

Covid lehetett vagy más?

Figyelt kérdés
Kb 1 hete igen beteg voltam, magas láz (39,3 volt a leg magasabb, 37.7 volt sokszor), köhögés, orrfolyas, alig bírtam ágyból ki kelni.ezek mostanra elmúltak de most inkább másabb tüneteket eszlelek mint tobbb napja vám szédülés, néha csak bizonyos helyzetekben mint ágyban előfordulás de néha random is, ajkamon lett egy nagy vágás amit fogalmam sincs hogy csináltam de csúnya, meg az egész ajkam repedezett.olvadtms hogy ez új felé tünete a covidnak. Ritkán vagyok beteg és most meglwp hogy ilyen sokáig van bennem még. Lázas is ritkán vagyok de akkor 39 volt. Ahogy írom ezt néha szédülök, most ez ami fura. Sosem szedultem ilyen sokáig. Eszem rendesen, iszok is mozgok stb nem kellene hogy szeduljek. Lehet covid vagy most van más is ami ilyen tünetekkel jár?

2022. máj. 23. 22:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos az a baj, hogy ez az influenza szerű megbetegedés lehet akár COVID is. Nem ártana egy tesztet csináltatni, ha még nem csináltattál persze.
2022. máj. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Februárban voltam covidos, nekem csak hőemelkedésem volt, de sokáig szédültem utána.
2022. máj. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!