Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi bajom lehet?

Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Tegnap este azt vettem észre hogy szorító érzés van a torkomban, azt hittem hogy csak a stressz meg volt már olyan. Meg köhögtem is. Csakhogy reggelre ez nem múlt el, mostmár fáj is a torkom, meg a manduláim. Folyik az orrom is és érzem hogy ez nem allergia hanem betegség. Reggel 36 4 et mértem, ami tudom hogy normális, de magasabb mint amilyen az én testhőmérsékleteim szoktak lenni. Fújtam az orromat és akkor jött egy fura hang mintha felszakadt volna valami és aztán sárgás sűrű váladékot fújtam ki az orromból , elég sokat. Gyengének és levertnek érzem magam.

A legzavaróbb az hogyha vizet iszok vagy fogat mosok akkor öklendezés szerű érzés jön rám.

Semmi olyat nem kívánok most ami egészségtelen. Se kávét, se vapet, se cigit.

Sajnos sokat dohányoztam meg vapeltem az elmúlt időben és feltűnt hogy azóta sokkal gyakrabban kapok el ilyen dolgokat, azelőtt meg kb soha nem kaptam el.

Nagy bajom lehet?

26/n

Szilvi



2022. máj. 25. 11:50
A kérdező szavazást indított:
Nem, ez csak egy sima megfázás vagy nátha
Lehet komoly baj is akár
10 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Torokgyulladas
2022. máj. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Pinviczki Gábor ***** válasza:
0%
Torokgyík.
2022. máj. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Felsőlégúti megfázás , ne aggódj , én is reggelre betaknyosodtam.
2022. máj. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy sima betegség, semmi extra.


"Semmi olyat nem kívánok most ami egészségtelen. Se kávét, se vapet, se cigit.


Sajnos sokat dohányoztam meg vapeltem az elmúlt időben és feltűnt hogy azóta sokkal gyakrabban kapok el ilyen dolgokat, azelőtt meg kb soha nem kaptam el."


Ebbe meg ha belegondolsz, teljesen természetes. Ártalmas dolgokat nem kíván a beteg szervezet. A cigi pedig gyengíti az immunrendszert, a légutak tisztulását pedig nehezíti, tehát sokkal könnyebb benyelni kórokozókat.

2022. máj. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Senior Séf ***** válasza:
100%
3-assal értek egyet. Csalóka idő van, könnyű megfázni. Mindazonáltal nagyon nem kifizetődő dolog 26 évesen hazavágni az immunrendszeredet.
2022. máj. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Aki lepontozta a válaszomat, az indokolhatna is.
2022. máj. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd az orvosod.
2022. jún. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!