Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A gyerekeknek beadott MMR...

A gyerekeknek beadott MMR oltástól váltam autizmus spektrumzavarossá?

Figyelt kérdés

Amikor megkaptam az oltást, anyukám azt látta hogy teljesen más ember lettem. Ez valóban egy igaz dolog lehet, hogy MMR ennyire tudatmódosító? Több helyen is olvastam róla, amerikában tüntetések is voltak régen. Most pedig senki nem szól semmit. És egyre több az autista gyerek. Ez nem gyanús?


Vagy ez csak egy összeesküvés elmélet? De ha az, akkor én miért vagyok spektrumzavaros, ha régen nem voltam?


2022. máj. 27. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért hozzák összefüggésbe az oltásokkal, mert csak a kötelező oltások beadása utáni időben jelennek meg a tünetek. Nincs semmilyen (tudományos) bizonyíték arra, hogy az autizmus összefüggne bármelyik oltással.


"És egyre több az autista gyerek."

Ez nem igaz. Azért tűnik így, mert régen csak simán ráfogták a gyerekre, hogy neveletlen.

2022. máj. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az autizmus veleszületett, csak egy újszülött esetén még nem láthatók tünetek. Van, akit csak felnőttként diagnosztizálnak, de náluk is veleszületett ez az állapot. Semmi köze az oltásokhoz, egyszerűen az MMR környékén van a gyerekeknél egy olyan fejlődési fázis, amin egyértelművé válnak az autizmus jelei.
2022. máj. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2022. máj. 27. 22:24
 4/5 anonim ***** válasza:
87%

Az MMR oltás kapcsolat kamu, azért találták ki, hogy bizonyos másfajta vakcinákat propagáljanak (M, M, R külön).

Az autizmus terjedése: a diagnosztikai kritériumokat fellazították. Régen nem voltam autista, ma már rajta vagyok a spektrumon, mint aspergeres.

2022. máj. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Régen még ennél is primitívebb volt a magyar egészségügyi rendszer, ami nagy szó. Azt sem tudták mi az autizmus, még a szakemberek sem. Manapság sem értenek sokan hozzá.
2022. máj. 31. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!