Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bőrkiütés vakarás hatására?

Bőrkiütés vakarás hatására?

Figyelt kérdés
Hali. Lehetséges hogy vakarás hatására- a bőr vakarása után ilyen kis pöttyök jönnek ki a bőrömön? Mintha pattanás lenne. Tegnap többször is tapasztaltam, és még mindig nem tűnt el a helye.

2022. máj. 29. 02:29
 1/3 anonim ***** válasza:
40%
Van ilyen, semmiképpen ne vakard, én amikor ilyen volt a felkarom aloevera géllel kentem. Fontos: NEM KRÉM, hanem az a zselé ami egyből a növényből jött ki. Ezt lehűtöttem, és nagyon szépen elmulasztotta. Egyébként nekem ételallergiát jelzett, szóval az is segített hogy elhagytam a laktózt, (több tünet is volt ami laktózérzékenységre utalt, hasmenés, gyomor fájdalom és ugye a kiütések is) de miután ezt megtettem hetekig pöttyös volt a karom.
2022. máj. 29. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Nekem is van, férjemnek is. A jóisten tudja mi az, én is ezután nyomozok. Atka lenne? Nem tudom.
2022. máj. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Megfejtetted mi lehet az oka? Érdekelne.
2022. máj. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!