Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Covid fertőzés után memória...

Covid fertőzés után memória problémák?

Figyelt kérdés

November elején voltam covidos. Azóta többféle problémáim voltak, de márciusra nagyjából elmúltak. Viszont a memória és figyelem problémák maradtak. Nagyon nehezen tudok figyelni bármire is, ezáltal nem is emlékszem úgy a dolgokra. MRI-n voltam, negatív lett.

Mivel nem tudok figyelni, állandóan olyan érzésem van, mintha elszaladna mellettem az élet, nem tudom úgy megélni a dolgokat, ahogy azelőtt.


Tapasztalt valaki hasonlót?



2022. jún. 3. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Válaszolok, hátha mégis emlékezni fogsz, hogy kiírtad a kérdést.

Korábban olvastam egy cikket, hogy a posztcovid gyakran mentális problémákat okoz, koncentráció- és memóriazavarokat, viszont jó hír, hogy idővel teljesen elmúlnak, nem tartanak örökké. Kitartást és jobbulást!

2022. jún. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az ilyen dolgokra emlékszem, ennyire nem durva a helyzet. Ahogy említettem is inkább az olyan dolgokra nem emlékszem, amire nem figyelek 100%-osan. Ha beszélnek hozzám, de közbe mást csinálok, esetleg dolgozom, felfogom, amit mondanak nekem, de később már nem biztos, hogy visszaemlékezem rá.
2022. jún. 3. 10:10
 3/5 Kólauborkával ***** válasza:
100%
Én mindig borzalmas multitaskingos voltam, szóval egyszerre egy dolog. Covidosan olvasni nem tudtam, matekozni sem, de szerencsére pár hétre rá elmúlt, jobbulást neked!
2022. jún. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
PostCovid tünet. Nekem is volt. A szervezetben lerakódott tüskefehérjék okozzák. Olvastam pár hete itt egy kommentet, amiben leírtak egy nem elfogadott de elvileg jól működő kezelést. Itt volt a 2. válasz: https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__immunrendszer-ferto.. Utánanéztem ennek az ammóniás dologonak neten. Tényleg használták influenza kezelésre és találtam több videót amiben arról beszélnek hogy jó PostCovid tünetek ellen is és elmondták hogyan kell alkalmazni. Beszereztem ammóniát, összesen egyszer alkalmaztam, mert ennyi is elég volt hogy elmúljon minden tünetem. A memóriaproblémákon kívül nekem ízlés és szaglásvesztésem is volt, azok is helyreálltak másnapra. Ha nem akarnak elmúlni magától, akkor ajánlom hogy te is próbáld ki.
2022. jún. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gábor19... ***** válasza:
Én is ezzel küszködök.
2022. jún. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!