Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hányni fogok, SOS (?) :'(

Hányni fogok, SOS (?) :'(

Figyelt kérdés

Valami nem volt oké az ebéddel szerintem és úgy érzem, hányni fogok.

Csak a problémám az, hogy 10 éve nem hánytam, és nagyon ki vagyok készülve, akárhányszor hányok, már kicsi koromban is nagyon sírtam előtte... :S

Tudtok bármi tanácsot, hogyan lehetne a helyzethez képest kevésbé kényelmetlenné tenni? Jobb várni amíg visszatarthatatlan vagy rákoncentrálni és kiengedni? Úgy érzem, ha nagyon akarnám, akkor jönne már.

Lavórba, vödörbe jobb, vagy WC-be?



2022. jún. 3. 14:07
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon megértelek, együttérzek. :(

Először is: Ha úgy érzed, jönne már, engedd ki. Így rá tudsz készülni legalább. Jót tesz, ha iszol előtte valamennyi folyadékot (meg persze utána is, de az más téma).

Lavórba kényelmesebb, az egyetlen hátránya, hogy ki kell utána takarítani.

Jobbulást!

2022. jún. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
82%

Én is nagyon félek ettől a dologtól de én inkább attól hogy azt kell látnom ahogy mások..

Inkább próbálj kólát inni meg mélyeket lélegezni hátha az segít és végül nem is kell majd hánynod!

Amúgy wcbe alap hogy jobb szerintem, minek a lavór ha van wc :D ?

2022. jún. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
77%
Lavorba/vödörbe kényelmesebb, nem tudom miért de én wc előtt már csak nagyon betegen tudok hányni, abban a testtartásban egyszerűen nem megy akkor is ha érzem hogy már nagyon jönne... Igyál annyi folyadékot amennyit csak tudsz, úgy kevésbé fog fájni a torkod tőle. Jobbulást!
2022. jún. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
37%
A lavór annyiban jobb, hogy sokkal kényelmesebb testtartást lehet felvenni, ha az öledbe veszed ülve, meg én nem szeretem odatenni a fejem, ahová kakilunk, undorít a WC és akár fel is fröccsenhet a víz (már hányingerem is lett kicsit a gondolattól). :D Ha nem hajolsz közel, akkor meg lehányhatod a deszkát vagy a földre is mehet.
2022. jún. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
88%

2. vagyok.

Hát de utána nézni a saját hányásomat, meg kiönteni a wcbe csapba kimosni a vödröt milyen már xd Sajnos tudom mert nem egyszer voltam nagyon be rúgva és akkor az volt. Wc sztem jobbb de kinek mi


26/n

Szilvi

2022. jún. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

"Amúgy WC-be alap hogy jobb szerintem, minek a lavór ha van WC :D ?"


Monjuk azért is jobb a lavór, mert azt az ágyad mellé tudod tenni. Csak legyen valaki aki cserélgeti ha teli rókáztad.

2022. jún. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
84%

Én inkább szaladok a wcre olyankor de szerencsére kevés ilyen szituáció van.

26/n

szilvi

2022. jún. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Huhh, sajnos engem már akkor undorít kicsit a WC, ha tisztítom, nem akarok közel hajolni oda (utoljára a természet lágy ölén hánytam :D).

Szóval, keresek egy szimpatikus lavórt. Sajnos nagyon nem akar múlni. :S

2022. jún. 3. 14:31
 9/32 anonim ***** válasza:
86%

Kóla van otthon vagy tudsz venni? Segít hogy hátha nem is kell majd akkor.


26/n

szilvi

2022. jún. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Van kóla, már ittam is valamennyit, én is reménykedtem benne... :( De egyre rosszabb.
2022. jún. 3. 14:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!